zobacz nasz profil na facebook'u zostań naszym fanem na facebook'u
Blog > Komentarze do wpisu

Wyjątkowo kiepskie poczucie humoru – straszył granatem w samolocie

Obywatel Jordanii, siedzący w samolocie z Ammanu do Dubaju, który właśnie szykował się do startu, zapragnął (z nieznanych nikomu przyczyn) zobaczyć się z pilotem. Nalegał więc, aby stewardesa wpuściła go do kokpitu – ta, naturalnie, odmówiła. Usłyszała groźbę, że jeśli nie zostanie wpuszczony, wysadzi samolot w powietrze – granatem, który posiada.

Obsługa samolotu jest oczywiście przeszkolona, jak działać w wypadku takich sytuacji, nie minęło więc dużo czasu i na pokładzie maszyny znalazły się służby bezpieczeństwa i saperzy. Służby bezpieczeństwa zatrzymały Jordańczyka, a brygada saperska zabrała się za skrupulatne przeszukiwanie maszyny. Nie znaleziono żadnych niebezpiecznych materiałów. Jordańczyk natomiast, w trakcie przesłuchania powiedział, że słowa o granacie były żartem…

Nie chce się wręcz komentować poczucia humoru, wygląda to raczej na chorobę psychiczną lub totalny brak świadomości tego, co czynił.

Samolot odleciał finalnie z kilkugodzinnym opóźnieniem, a dowcipny pasażer został zatrzymany – jak informuje jordańska policja, zostanie oskarżony, stosownie do dokonanych przestępstw.

środa, 12 stycznia 2011, eprzeloty

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: