zobacz nasz profil na facebook'u zostań naszym fanem na facebook'u
Blog > Komentarze do wpisu

Telewizja, internet i komórka na pokładzie samolotu

Wszystko szybko się zmienia, technologie pędzą do przodu, a najważniejszy jest czas, bo kto pierwszy – ten lepszy.

I tak oto, linie lotnicze Gulf Air, jako prekursor ma w swojej ofercie przewozy samolotami, na pokładzie których w czasie lotu można oglądać na żywo telewizję satelitarną. Możliwość pojawiła się po podpisaniu kontraktu z koncernem Panasonic. Programy telewizyjne to nie wszystko, oferta przewoźnika umożliwia także dostęp do internetu (wi-fi) o prędkości 50Mb/s (wow!), no i dla tych, którzy na czas lotu cierpią, rozstając się ze swoim telefonem – możliwość korzystania również z telefonów komórkowych.

Gulf Air to narodowe linie Bahrajnu. Latają do Europy, Azji, Afryki oraz Australii. Flota niemal 40 samolotów, pozwala się przewoźnikowi dość prężnie rozwijać. Nic więc dziwnego, że szuka nowych możliwości, przyciągając w ten sposób do siebie kolejnych klientów.

Sami przyznajemy, gdybyśmy na dłuższy lot mieli do wyboru samolot z opcją wi-fi i innych dobrodziejstw techniki lub taki, na którym zostaje nam czytanie książki lub gra w Angry Birds w trybie ‘samolot’ na naszym telefonie – wybieramy definitywnie przewoźnika, który daje więcej, bez wahania.

Teraz poleci już szybko, kolejne linie będą rozwijały swoją ofertę, aby na światowym niebie nie pozostać w tyle. Zacieramy łapki i czekamy. :-)

foto: wikipedia.org

piątek, 28 października 2011, eprzeloty

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: