zobacz nasz profil na facebook'u zostań naszym fanem na facebook'u
Blog > Komentarze do wpisu

Poznaj swoje miejsce – czyli seatguru o siedzeniach w czasie lotu.

Ludzie z założenia w większości przypadków lubią niespodzianki - wyjątki oczywiście się zdarzają. Ale mało kto jednak lubi niespodzianki, związane z siedzeniami w czasie lotu. Lubimy wiedzieć, co nas czeka, czego możemy się spodziewać i na co liczyć. A jeszcze bardziej lubimy czuć, że mamy wybór.

Nie wiemy, czy udało Wam się trafić kiedyś na stronę seatguru.com (klik) – to serwis, który przychodzi z pomocą podróżnym, którzy chcieliby zapoznać się dokładnie z rozkładem samolotu, z siedzeniami – gdzie więcej miejsca, gdzie mniej, gdzie – przy odrobinie szczęścia – wtyczka i tak dalej, i tak dalej.

Strona skonstruowana została w bardzo przejrzysty i przyjazny sposób – mamy dwie opcje wyszukiwania – po nazwie przewoźnika i numerze lotu, a jeśli go nie znamy – po nazwie przewoźnika, miejscu wylotu, przylotu i dacie podróży.

Legenda prowadzi nas przez meandry oznaczeń – dobre miejsca, słabsze miejsca, standardowe miejsca, beznadziejnie słabe miejsca :-), miejsca załogi, wtyczki z prądem, wyjścia awaryjne, okna itd.

Dzięki systemowi, wpisując dane lotu, możemy zapoznać się z dokładnym rozkładem maszyny, a później – przy odprawie poprosić o konkretne numery miejsc – jeśli chcemy, aby spełniały nasze preferencje. To wygodne również w przypadkach, kiedy przewoźnik umożliwia wybór miejsca podczas zakupu przez internet – możemy wybierać świadomie.

Jeśli podróżujecie często i nie lubicie niespodzianek – gorąco polecamy Wam zaprzyjaźnić się z seatguru :-).

piątek, 02 listopada 2012, eprzeloty

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: