zobacz nasz profil na facebook'u zostań naszym fanem na facebook'u
Blog > Komentarze do wpisu

Zostań pracownikiem Emirates Airline! Rusza nabór pracowników.

Kojarzycie na pewno eleganckie stewardesy w beżowych mundurkach, z czerwonym nakryciem głowy? To pracownice linii Emirates.

Przewoźnika, który operuje również w Polsce. Wspominaliśmy Wam o tym w jednym z ostatnich wpisów. Ale nie o tym…O zawodzie stewardesy/stewarda również pisaliśmy i – wciąż – jest to zawód, który wybiera wielu z Was. Nic z resztą w tym dziwnego – kusi Was zwiedzanie świata :-). Zatem do rzeczy: linie lotnicze Emirates organizują dni otwarte dla kandydatów na członków personelu pokładowego. Na spotkania udać się możecie w Warszawie oraz Gdańsku:

19.01, godz. 9.00, Al. Jerozolimskie 65/79 – hotel Marriott (Warszawa)

25.01, godz. 9.00, ul. Targ Rybny 1 – hotel Hilton (Gdańsk)

Co się będzie działo?

Wszyscy zainteresowani będą mieli okazję zapoznania się z charakterem ewentualnej przyszłej pracy, dowiecie się również wiele o Dubaju, będziecie mogli porozmawiać z obecnymi pracownikami przewoźnika i zadać im pytania na temat ich pracy.

Gdybyście się zdecydowali i przeszli pozytywnie proces rekrutacji, czeka Was praca u przewoźnika, latającego na 128 trasach, we flocie 195 samolotów (warto wspomnieć o tym, że samoloty Emirates cieszą się ogromnym uznaniem i można spokojnie zaliczyć je do najbardziej zaawansowanych technologicznie, pod względem wyposażenia na świecie).

Linie bardzo dynamicznie się rozwijają, opierając się skutecznie kryzysowi, do floty trafiają wciąż nowe maszyny, zespół pracowników nieustannie rośnie – w tym roku w planach jest ponad 3800 nowych stanowisk pracy na pokładach samolotów Emirates.

Jakie wymogi trzeba spełniać?

Przede wszystkim, należy mieć ukończone 21 lat. Należy posługiwać się komunikatywnie językiem angielskim. Jako cechy pożądane, linie wymieniają między innymi zaangażowanie, energiczność, przyjazność i chęć pomocy, zrozumienie dla konieczności obsługi najwyższej jakości. Proces rekrutacyjny obejmuje kilka etapów, na których badane będą Wasze zdolności, umiejętności (w tym znajomość języka) i cechy osobowości.

Jeśli marzy Wam się praca nad chmurami, związanie się z liniami Emirates, to na pewno dobry wybór – nie zwlekajcie, przygotujcie dokumenty i zapoznajcie się z procesem rekrutacji na stronie przewoźnika.

wtorek, 15 stycznia 2013, eprzeloty

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2013/01/15 19:04:16
A jaka jest gorna granica wieku? ;)
-
2013/01/15 23:45:03
Oficjalnie górna granica wieku nie została podana, u większości przewoźników nie regulują tego przepisy, a ogólna zdolność kandydata do pracy, czyli - jeśli wiek nie ogranicza sprawności fizycznej (wymaganej bezwzględnie z racji charakteru pracy) i miłej aparycji - nie jest w zasadzie istotny :-).
Warto jeszcze dodać, że Emirates Airlines uznawane są za jedne z 'hojniejszych' linii lotniczych na świecie (na zachętę) ;-)
-
Gość: SssMmm, *.pppoe.covernet.pl
2013/01/16 20:44:34
Czy jest możliwość wysłania CV na adres meilowy? Jeśli tak, to jaki jest to adres?
-
2013/01/17 03:19:00
Z tego, co nam wiadomo, rekrutacja odbędzie się podczas rozmów osobistych, na które należy przynieść swoje CV w języku angielskim wraz z aktualnym zdjęciem. Aby jednak się upewnić, polecamy zajrzeć tu: www.emirates.com/careers - można poczytać, albo ewentualnie mailowo dopytać u źródła.
-
Gość: Karolajn, *.internetdsl.tpnet.pl
2013/01/17 08:17:12
Witam, czy udział w dniu otwartym jest koniecznym warunkiem przejścia do kolejnego etapu rekrutacji, czy też pod uwagę brane są także osoby, które aplikują poprzez stronę Emirates i nie biorą udziału w sobotnim spotkaniu ? Z góry dziękuję za odpowiedź!
-
2013/01/17 16:24:34
Nie dam gwarancji - ale wydaje mi się, że nie. Rozmowy rekrutacyjne są oddzielnym od dni otwartych procesem. Na pewno podczas dni otwartych można się wiele dowiedzieć, nawet podpytać o to, jak taka rozmowa przebiega - ale nieobecność raczej nie wyklucza aplikowania na stanowisko.
-
Gość: pytanko, *.dynamic.chello.pl
2013/01/20 18:39:50
Mam pytanie - na jaki minimalny okres można podjąć zatrudnienie w Emirates?
-
Gość: michia, *.dip.t-dialin.net
2013/01/20 19:45:55
a jesli ktos ma tatuaz na kostce?
-
2013/01/22 16:34:49
@Pytanko - nie mam pojęcia, przykro mi - to już pytanie na tyle szczegółowe, że nie jestem w stanie pomóc - odsyłamy do źródła.

@Michia, problemem na pewno byłby tatuaż w miejscu widocznym - nie do ukrycia. Kostka wydaje mi się być ukrywalna, choćby poprzez rajstopy (o ile jesteś kobietą :-) ), jeśli jesteś mężczyzną, w ogóle nie ma o czym mówić - stewardzi nie biegają w krótkich spodenkach.
Głowy za to nie dam, ale wydaje mi się, że najlepiej rozpocząć proces rekrutacji i porozmawiać z zainteresowanymi, ich celem nie jest odrzucanie dobrych kandydatów, więc jeśli masz się sprawdzić, a tatuaż da się schować - sam fakt jego istnienia, nie powinien być problemem.
-
2013/01/23 22:42:47
Chciałabym zapytać o wymagany język angielski, czy poziom B1 jest zaliczany do komunikatywnego? Rozumiem, że testy językowe będą kolejnym etapepem rekrutacji?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
-
2013/01/25 15:22:53
Testy językowe na pewno są jednym z etapów rekrutacji. Trudno mi powiedzieć, czy poziom B1 jest zaliczany do komunikatywnego - jeśli dogadujesz się po angielsku bez większych problemów, raczej tak :-)
Papier papierowi nie równy - umiejętności władania językiem obcym są inne w przypadku każdej z osób.